Technik serwisu

Zadania:

  • Montaż bram szybkobieżnych
  • Uruchomienie, testowanie, przeglądy i naprawy urządzeń (bramy szybkobieżne, dodatkowe urządzenia sterujące i zabezpieczające: pętle indukcyjne, radary, fotokomórki)
  • Uruchomienie, testowanie, przeglądy i naprawy urządzeń (bramy, drzwi, doki przeładunkowe)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi obowiązkami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy wymianie, montażu stolarki
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach i delegacji (2-3 w tygodniu)
  • Gotowość do zrobienia w przyszłości uprawnień na wózki widłowe i podnośniki

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia na: wózek widłowy, podnośnik nożycowy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe: 5500-7000 PLN brutto/miesiąc w zależności od doświadczenia
  • System premiowy powiązany z realizacją celów: premia kwartalna 1000-3500 zł brutto po przepracowanym roku
  • Perspektywy rozwoju i realizacja celów zawodowych oraz szkolenia
  • Opieka doświadczonego pracownika (praca w zespole 2-osobowym)
  • Dodatkowe korzyści: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, telefon służbowy, komputer służbowy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna