Technik laboratoryjny - usługi weterynaryjne

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań na podstawie instrukcji stanowiskowych,

  • samodzielne wykonywanie badań pod nadzorem diagnosty,

  • przyjmowanie zamówień (odczynniki i materiały zużywalne)

  • zarządzanie magazynem (materiały zużywalne),

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, policealne o profilu, medycznym, weterynaryjnym lub pokrewnym

  • mile widziany studenci o kierunkach, biologicznym, weterynaryjnym, medycznym, przyrodniczym lub pokrewnym,

  • dokładność i sumienność w realizacji zadań,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, (tryb nocny) oraz w wybrane soboty,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz możliwość rozwoju,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (sportowy/medyczny)

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Vetlab Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Umowa o pracę

Asystent

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 20 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie wypoczynku
Dodatkowe świadczenia socjalne