Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych w Poznaniu

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • aktywną sprzedaż wysokiej jakości towarów,
  • dbanie o ekspozycję produktów oraz wizerunek Delikatesów,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • dbanie o dobre i długotrwałe relacje z klientem,
  • udział w promocjach oraz wprowadzaniu nowości.

Doskonale w naszej firmie odnajdzie się kandydat, który:

  •  ceni sobie kontakt z ludźmi oraz przyjazną atmosferę w pracy,
  • ma w sobie dużo pozytywnej energii i inicjatywy,
  • chce pracować w firmie, która dba i inwestuje w swoich pracowników,
  • szuka stabilnej pracy na lata,
  • jest dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy Tobie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminowo naliczane oraz wypłacane wynagrodzenie,
  • nadgodziny płatne 100% (w przypadku wystąpienia),
  • odzież i narzędzia niezbędne do pracy,
  • szkolenie z wykwalifikowanymi współpracownikami w oparciu o plan wdrożenia
  • benefity pracownicze
  • premie za polecenie nowego pracownika
  • programy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (dodatkowe przywileje)*,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Centrum Wsparcia Osób Niepełnosprawnych działające w naszej firmie wspiera kandydatów z orzeczeniem w zakresie podjęcia współpracy/zatrudnienia.

Firma Zyguła to polska firma z tradycjami, działająca na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego zakładu rodzinnego, produkując własne wyroby mięsne. Swoim zasięgiem obejmujemy
4 województwa, posiadamy ponad 140 Delikatesów oraz prężnie działający zakład produkcyjny w Zbąszynku.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze.

Szukamy osób, które razem z nami chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na stanowisku:

Sprzedawca

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Firma Zyguła spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Poznań, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne