Specjalista ds. realizacji instalacji PV - Koordynator

Obowiązki

  • koordynacja pracy ekip montażowych
  • koordynacja dostaw zamówionego sprzętu
  • raportowanie postępu prac
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • szeroka wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • samodzielność i orientacja na realizację zadań
  • praktyczna znajomość branży
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • atutem będzie 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • praca pełna wyzwań w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazna atmosfera prac w zespole profesjonalistów

Job Impulse Polska agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000).
Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.
Obecnie dla naszego klienta, który od 15 lat projektuje, instaluje i wdraża nowoczesne rozwiązania: instalacje i farmy fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory, z których korzysta coraz więcej przedsiębiorstw, samorządów oraz gospodarstw.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Kudrowice, łódzkie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni