Specjalista ds. floty kontraktowej

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z firmami transportowymi celem zakontraktowania samochodów do współpracy;
  • Budowanie relacji oraz ścisła współpraca z przewoźnikami w celu kontynuacji współpracy i pozyskania dodatkowych aut;
  • Przygotowywanie i przedstawianie oferty firmy;
  • Negocjowanie oraz zawieranie umów;
  • Bezpośrednia współpraca z działem spedycji oraz back office;
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu;
  • Przeprowadzanie analizy rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji;
  • Dbałość o interes firmy.

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w segmencie pozyskiwania i współpracy z przewoźnikami / podwykonawcami;
  • Znajomość technik sprzedaży i zasad budowania długotrwałych relacji z podwykonawcami;
  • Doświadczenie w działaniach handlowych;
  • Wysoka motywacja, zaangażowanie oraz przedsiębiorczość;
  • Inicjatywy i kreatywności;
  • Własna baza przewoźników międzynarodowych będzie dodatkowym atutem.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;
  • Bezpośrednia współpraca z otwartym Zarządem;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dofinansowanie do karty Multi-Sport oraz inne benefity;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@loginex.pl

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy w CV dołączyć aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).''

Loginex Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

LOGINEX Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni