Spawacz TIG-Frankfurt nad Menem (SIEMENS)

Zadania

Prace spawalnicze - Siemens Berlin

Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność

Oferujemy

  • Umowa o prace na czas nieokreślony
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 18,00€ / h-20,00€ (na start+ dieta w trzech wariantach:
  • + Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €;badz
  • + Dieta 20 € / dzień;badz:
  • + Pełna dieta okolo 50 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój);
  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%;
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
  • Zaliczki cotygodniowe
  • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;
  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;
  • Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;
  • Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;
  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą.

    W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro w gotowce na miejscu

  • Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy.

Rübsam Fachkräfte jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

RÜBSAM Fachkräfte GmbH

Fulda, zagranica

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne