Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, dekretowanie i księgowanie (wszystkie typy dokumentów),
  • prowadzenie rejestru środków trwałych i księgowanie umorzenia,
  • prowadzenie rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • weryfikowanie i uzgadnianie pozostałych sald księgowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • prowadzenie rejestrów VAT i przygotowywanie JPK_VAT,
  • obliczanie zaliczek na podatek dochodowy i sporządzanie deklaracji CIT,
  • miesięczne i roczne zamykanie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i przygotowywanie danych do audytu,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki, biegły rewident).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz regulacji podatkowych,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),
  • umiejętności analitycznego, logicznego i samodzielnego myślenia,
  • sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programu COMARCH Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • opiekę medyczną w pakiecie premium
  • 50% dopłaty do karty multisport
  • biblioteczkę firmową
  • pracę w systemie hybrydowym
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację

DOM 3E jest spółką budującą domy w ekologicznej technologii SYSTEM 3E. Udało nam się przełamać schematy utrwalone w polskim i światowym budownictwie, tworząc system wznoszenia ścian jednowarstwowych na bazie Elementów 3E z perlitu. Budujemy metodą klik-klik - bez zaprawy, bez docieplenia, bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie. Nasze autorskie rozwiązanie rewolucjonizuje rynek, nadając nowy wymiar budownictwu. W DOM 3E budową zajmujemy się kompleksowo - od A do Z - dbając o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.

Wraz z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

DOM 3E SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Starszy specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 20 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Brak procedur korporacyjnych
Możliwość pracy zdalnej
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Program rekomendacji pracowników
Firmowa biblioteka