Recepcjonista / Recepcjonistka

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości.
  • Dokonywanie rezerwacji.
  • Wystawianie faktur.
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą Klienta.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
  • Doskonałe umiejętności interpresonalne.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Znajomość programu hotelowego ProHOTT będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w sympatycznym zespole.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji.
  • Elastyczny grafik godzin.
  • Możliwość rozwoju zawodowego z zakresu obsługi Klienta.

Hotel SŁONECZNY MŁYN, zlokalizowany w centrum Bydgoszczy, poszukuje osoby na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Hotel Słoneczny Młyn

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne