Prowadzący cieśli - praca w Szwecji - polska umowa o pracę

Nasz klient, firma realizująca projekty użyteczności publicznej, przemysłowe oraz mieszkaniowe zatrudni pracownika na stanowisko:

Prowadzący cieśli

Miejsce pracy: Szwecja - Kramfors/Boden

Stawka: 155 SEK netto/h

Zadania:

  • Nadzór i koordynowanie prac zespołu cieśli na budowie,
  • Prace ciesielskie - fabryka papieru, mosty drogowe.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu brygad,
  • Konieczna umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na polskiej umowie - oddelegowanie,
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
  • Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami,
  • Narzędzia oraz odzież.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms "prowadzący Szwecja" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Mondi/Boden, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni