Nazwa Firmy - Praktyka - Departament Bankowości Przedsiębiorstw Łódź

Praktyka - Departament Bankowości Przedsiębiorstw Łódź

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w procesie otwierania rachunków i uruchamiania kredytów dla dużych firm
  • Zapoznanie się z procedurami i zasadami związanymi z pracą w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw, poznanie modelu obsługi Klienta Korporacyjnego
  • Kompletowanie dokumentacji biznesowej i finansowej klient
  • Uczestniczenie w procesie zakładania lokat terminowych
  • Tworzenie i monitorowanie raportów
  • Przygotowywanie zaświadczeń i opinii bankowych
  • Wsparcie pracy Konsultanta i Doradcy Bankowego
  • Zapoznanie z obsługą bankowych systemów informatycznych
  • Obsługa bieżąca korespondencji w tym pomoc w archiwizacji dokumentacji
  • Efektywna obsługa oparta na jakości, zaangażowaniu i biznesowym zaufaniu

Nasze wymagania

  • Ukończony co najmniej drugi rok studiów pierwszego stopnia na kierunku ekonomicznym
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań, dobra organizacja pracy
  • Chęć i zdolność do nauki
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Znajomość programów Office
  • Mile widziana znajomość podstaw bankowości

To oferujemy

  • Płatną praktykę w oparciu o umowę absolwencką
  • Bliską, bezpośrednią współpracę z Kierownikiem Zespołu jako swego rodzaju mentorem (indywidualne cotygodniowe spotkania weryfikujące oczekiwania Praktykanta i oczekiwania wobec Praktykanta)
  • Udział w zadaniach, które istotnie wpłyną na Twój rozwój oraz informację zwrotną, udzielaną na bieżąco - ,,parzeniu kawy" mówimy stanowcze NIE!
  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole- dbamy o dobrą atmosferę pracy :)
  • Dyplom po ukończonej praktyce
  • Udział w szkoleniach, w których uczestniczą analitycy kredytowi
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.

O firmie →

Łódź

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 9 dni

Doradztwo/Konsulting , Finanse/Ekonomia , Sprzedaż

Pokaż profil Pokaż opinie

Dlaczego właśnie u nas?

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom. Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Naszym Pracownikom oferujemy pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem norm bezpieczeństwa oraz możliwość rozwoju w stabilnym banku z ugruntowaną pozycją rynkową. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Anonimowo, nadal pracuje w Bank Millennium S.A.
5.0
  • 5.0
    Wynagrodzenie
  • 5.0
    Możliwości rozwoju
  • 5.0
    Socjal / benefity
  • 5.0
    Ludzie / zespół
  • 5.0
    Atmosfera
2023.09.20

Praca dająca możliwość rozwoju zawodowego i całkiem dobre pieniądze w postaci wynagrodzenia, premii i dodatkowych benefitów oraz opieki medycznej. Stres... jak wszędzie gdy się nie idzie zgodnie z założonym planem, więc nie uważam to za minus.

Plusy
  • rozwój zawodowy
  • wynagrodzenie/premie/dodatkowe benefity
  • godziny pracy
Minusy
  • brak