Trenkwalder - Pracownik szklarni z pomidorami i ogórkami w Holandii (m/k)

Aktualnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik szklarni z pomidorami i ogórkami w Holandii (m/k)

Work place: Holandia

Region: Gelderland

Numer ref.: a0t6N000009OMFcQAO

Zadania:
  • zbiór pomidorów/ogórków,
  • pielęgnacja (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów),
  • obsługa wózków szklarniowych,
  • sprzątanie szklarni.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w warunkach panujących w szklarni,
  • sumienność, dokładność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem, a miejscem pracy.
Oferujemy:
  • pracę bez doświadczenia i znajomości języka obcego,
  • stawkę 13,27 euro/h brutto,
  • dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Trenkwalder w Polsce,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • dodatkowe bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Lokalizacje: Brabancja Północna, Drenthe, Limburgia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Trenkwalder

O firmie →

Holandia, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 7 dni

Trenkwalder

Human Resources

Pokaż profil Pokaż opinie

Dlaczego właśnie u nas?

Z Trenkwalder znajdziesz pracę dopasowaną do siebie. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk. Niezależnie, czy szukasz pierwszej pracy, czy planujesz kolejny krok w karierze zawodowej, pomożemy Ci. Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy pracownika z pracodawcą. W ponad 40 biurach w Polsce jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Anonimowo, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Wynagrodzenie
  • 3.0
    Możliwości rozwoju
  • 3.0
    Socjal / benefity
  • 5.0
    Ludzie / zespół
  • 5.0
    Atmosfera
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Plusy
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Minusy
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Wskazówki dla pracodawcy

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.