Pracownik produkcji lakierni proszkowej

Opis stanowiska:
  • praca przy produkcji elementów metalowych
  • mocowanie metalowych elementów
  • transport elementów przeznaczonych do malowania
  • pakowanie elementów do wysyłki
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja miejsca pracy
  • znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JOB-NOW Sp. z o.o.

Cholet, zagranica

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne