Pracownik Ochrony-Grodzisk Mazowiecki (obiekt logistyczny)

Twój zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu, zgodnie z wymogami i procedurami obowiązującymi na danym terenie;
  • Stała kontrola monitorowanego obiektu poprzez prowadzenie obchodów chronionego obszaru oraz niezbędną ewidencje osób i pojazdów;
  • Reagowanie na bieżące sytuacje zagrożenia - alarmy, obecność, nieuprawnionych osób;
  • Bieżący kontakt z wyznaczonymi służbami u Klienta lub zewnętrznymi;

  • Nasze wymagania:

    • Na tym stanowisku: oczekujemy doświadczenia przy komputerze (mile widziane jako operator systemów CCTV)
    • Ważna jest dyspozycyjność oraz elastyczność - praca zgodnie z ustalonym grafikiem;
    • Oczekujemy niekaralności - jest to ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ochranianego obiektu.

  • Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 20 zł netto w górę.
    • Szkolenia zawodowe i rozwojowe - możliwość uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
    • Wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową oraz realne możliwości wypracowania godzin dodatkowych;
    • Elastyczność pracy i możliwość indywidualnego dostosowania grafiku - obiekty chronione 24h/365 dni w roku.
    • Benefity pracownicze, m.in. karta sportowa, wydarzenia integracyjne.

HUNTERS - działamy na Polskim rynku od ponad 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem prowadzimy rekrutacje

                 Centrum Logistyczne H&M

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Błonie, mazowieckie

20 - 25 PLN netto

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Możliwość uzyskania uprawnień