Pracownik magazynowy

Obowiązki:

- załadunek i rozładunek kontenerów;

- kompletacja zamówień;

- przygotowanie towaru do wysyłki;

- foliowanie przesyłek;

- praca ze skanerem;

- inne prace magazynowe.

Wymagania:

- chęć do pracy,

- sprawność fizyczna;

- pierwsze doświadczenie w pracy na magazynie;

- dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- pracę od zaraz;

- umowę zlecenie;

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (5:00-13:00, 13:00-21:00);

- wynagrodzenie 22 zł brutto/h;

-możliwość otrzymania premii frekwencyjnej za przepracowany pełny miesiąc.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy - APLIKUJ!

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy przy rozładunkach kontenerów i klejeniu paczek.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

22 PLN brutto

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne