Pracownik magazynowy

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Miesce pracy: Głuchów

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Pabianice, Bełchatów oraz Opoczno.

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i rozładunek dostaw,
- rozmieszczanie towaru,
- kompletacja i przygotowanie zamówień do wysyłki,
- weryfikacja zwracanego zamówienia,
- wysyłka zamówienia.

Oczekujemy:
- zaangażowania i chęci do pracy,
- punktualności,
- umiejętności w pracy w zespole,
- uczciwości i odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Oferujemy:
- umowa o pracę
- wynagrodzenie do 5500,00 zł brutto ( premie uznaniowe do 15%, dodatek weekendowy, premia wydajnościowa)
- obiady pracownicze za 1 zł
- bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Opoczno
- dwie zmiany 5:45-14:00/13:45-22:00 od
piątku do wtorku, aż DWA DNI WOLNE W TYGODNIU!
- zestaw odzieży roboczej
- terminowe wypłaty
- pracę w młodym, zgranym zespole.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

LeasingTeam Group

Łódź, łódzkie

CV nie jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni