Pracownik magazynowy

Завдання які потрібно буде виконувати:

- Обслуговування сканера;

- Сортування товару;

- Перевезення товару.

Вимагання:

- Вміння працювати в команді;

- Фізична працездатність;

- Досвід роботи буде додатковим плюсом.

Пропонуємо:

- договір доручення;

- виплата 30,00 PLN brutto на годину;

- робота в нічні години ( Пн - Пт ) від 00:00 до 08:00.

Робота знаходиться близько автобусної зупинки, гарні умови, дружній колектив.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

29 - 30 PLN brutto

Umowa zlecenie

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ważna jeszcze: 23 dni