Pracownik magazynowy

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4800 zł brutto miesięcznie.
  • Premie miesięczne:
    • Do 300 zł brutto za obsługę wózka widłowego (z uprawnieniami).
    • Do 700 zł brutto premii operacyjnej.
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta przedpłacona o wartości 210 zł do płatności za produkty spożywcze w marketach.
    • Pestka do automatu o wartości 35 zł.
    • Dodatek stażowy 500 zł brutto.
  • Elastyczność finansowa: możliwość wypłaty wynagrodzenia wcześniej niż dzień wypłaty.
  • Premie za polecenia: do 3000 zł brutto za polecenie pracownika!

Twoje zadania:
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Rozładunek i załadunek towaru.
  • Weryfikacja dostaw.
  • Relokacja towaru w magazynie.
  • Wykonywanie zleconych czynności magazynowych.

Nasze wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Pracowitość i sumienność.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w stabilnej i przyjaznej firmie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownika magazynowego z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Parzniew k. Pruszkowa

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 11 dni