Pracownik kontroli jakości

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań kontrolnych według planu
  • stosowanie się do wymaganych wytycznych dotyczących jakości
  • informowanie o odstępstwach
  • prowadzenie pełnej dokumentacji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • chęć pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • praca blisko granicy z Polską (około 220km od Zgorzelca)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

Firma Job-Now działając na zlecenie agencji zatrudnienia EuropaJob posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JOB-NOW Sp. z o.o.

Zwickau, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni