Praca w Dziale Utrzymania Ruchu, bezpośrednio!

Otrzymasz od nas:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy w siedzibie w Pieńkowie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich kompetencji
  • Premie miesięczne,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,

  • Świadczenia pieniężne, paczki świąteczne dla dzieci,

  • Świadczenia z ZFŚS (punkty w kafeterii benefitów),

  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14 oraz 14-22 poniedziałek-piątek),

Twoje zadania:

  • Codzienna kontrola pracy urządzeń i instalacji budynkach biurowych i laboratoryjnych,

  • Wykonywanie konserwacji, remontów oraz napraw instalacji i urządzeń,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,

  • Współpraca z firmami zapewniającymi wsparcie serwisowe tj. ofertowanie, zamawianie i asystowanie przy przeglądach

Idealny kandydat posiada:

  • Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku przy obsłudze urządzeń elektrycznych i mechanicznych lub na stanowisku utrzymania ruchu,

  • Wykształcenie średnie - mile widziani absolwenci technikum o profilu mechanika, mechatronika, automatyka, elektryka, energetyka

  • Wiedzę z zakresu elektromechaniki ogólnej, elektroenergetyki oraz automatyki przemysłowej,

  • Uprawnienia Energetyczne Eksploatacji (grupa 1, 2, 3),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pieńków, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne