Płatny staż w dziale Wsparcia Produkcji

Co oferujemy:

  • 32 zł/h (dla osób ze statusem studenta jest to stawka netto),
  • umowę zlecenie,
  • roczny staż (01.07.24-31.12.24), z możliwością przedłużenia lub zatrudnienia na stałe,
  • staż w godzinach 8-16, pn-pt,
  • możliwość odbycia obowiązkowych praktyk studenckich,
  • kartę Multisport Plus za 103 zł,
  • możliwość skorzystania z dojazdu ŁKA (50 zł/m-c).

Twoje zadania:

  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej,
  • tworzenie baz danych w Excel,
  • udział w projektach optymalizacyjnych ( zbieranie danych, mapowanie procesów),
  • tworzenie prezentacji, wizualizacji do materiałów szkoleniowych.

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe lub jeszcze się uczysz (mile widziani absolwenci/studenci kierunków tj. biologia, chemia, farmacja
  • potrafisz pracować w zespole, jesteś osobą zorganizowaną i komunikatywną,
  • Ms Office nie ma dla Ciebie tajemnic,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2,
  • posiadasz książeczkę sanepid lub masz chęci, aby ją wyrobić.

Aplikuj! To Twoja szansa na rozwój u jednego z liderów w branży farmaceutycznej!

Mile widziane - doświadczenie/staże w działach wspierających, w firmach produkcyjnych oraz znajomość programu SAP.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

32 PLN netto

Umowa zlecenie

Praktykant / Stażysta

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
dofinansowanie do dojazdów pracowniczych