Operator Wózka Widłowego z uprawnieniami UDT do 6205 zł brutto/msc.!

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego (głownie czołowych i bocznych)

  • Dostarczenie materiałów do stanowisk montażowych z magazynu

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

  • Ważne uprawnienia UDT

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stawka miesięczna z premiami 6 205,00 zł brutto/msc.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład

  • Praca w systemie 4-brygadowym

  • 2 tygodniowe szkolenie wdrażające

  • Bezpłatny transport pracowniczy

  • Płatne nadgodziny

  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci pracowników

  • Wydarzenia i konkursy pracownicze

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport oraz ubezpieczenie)

  • Program poleceń pracowników (poleć znajomego do pracy i zgarnij 300 zł brutto)

  • Kolejne 700 zł brutto otrzymasz po przepracowaniu przez poleconą osobę 6 miesięcy pracy.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy ((z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne