Trenkwalder - Operator produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji (m/k)

Work place: Wałbrzych

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0tbI000001kwmnQAA

Obowiązki:
  • praca przy produkcji stelaży do foteli samochodowych,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • czynności pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu.
Wymagania:
  • motywacja do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie na produkcji mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dojazd do miejsca pracy z okolicznych miejscowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 605 150 71.

Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Trenkwalder

O firmie →

Wałbrzych, dolnośląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 17 dni

Trenkwalder

Human Resources

Pokaż profil Pokaż opinie

Dlaczego właśnie u nas?

Z Trenkwalder znajdziesz pracę dopasowaną do siebie. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk. Niezależnie, czy szukasz pierwszej pracy, czy planujesz kolejny krok w karierze zawodowej, pomożemy Ci. Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy pracownika z pracodawcą. W ponad 40 biurach w Polsce jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Opinie pracowników

Tylko wiarygodne opinie
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować ani usuwać opinii.

Anonimowo, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Wynagrodzenie
  • 3.0
    Możliwości rozwoju
  • 3.0
    Socjal / benefity
  • 5.0
    Ludzie / zespół
  • 5.0
    Atmosfera
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Plusy
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Minusy
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Wskazówki dla pracodawcy

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.