Monter szaf sterowniczych

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż rozdzielnic elektrycznych, szaf zasilających, szaf sterowniczych, pulpitów sterowniczych
  • Montaż szaf elektrycznych zgodnie z dokumentacją projektową - montaż mechaniczny oraz elektryczny.
  • Sporadyczne wyjazdy na obiekt w celu dokonania zmian/przeróbek/podłączeń rozdzielnic
  • Dbałość o dokumentacje elektryczną - dostarczenie dokumentacji powykonawczej do kontroli jakości
  • Współpraca z działem kontroli jakości
  • Współpraca z działem druku przemysłowego
  • Pilnowanie harmonogramów wykonywanych prac oraz raportowanie statusu projektu kierownikowi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość standardów automotive mile widziana
  • Odpowiedzialność, sumienność

Nasza oferta:

Wynagrodzenie:

UoP: 6 500 - 7 000 zł brutto

B2B: 6 500 - 7 000 zł netto

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pełne wyposażenie służbowe
  • Ubrania robocze
  • Możliwość rozwoju oraz pracę z doświadczonym zespołem
  • Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych.

R11 Automation jest producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych. Obecnie poszukujemy monterów szaf sterowniczych którzy posiadają doświadczenie.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji!Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

R11 AUTOMATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żory, śląskie

5 000 - 7 000 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni