Monter linii przenośnikowych - Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - gwarantujemy stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach.
  • Wynagrodzenie podstawowe od 6000 do 8000 zł brutto - atrakcyjne zarobki zgodne z Twoim doświadczeniem i kwalifikacjami.
  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej - praca w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Pracę od czerwca do końca roku z możliwością przedłużenia.
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole - dołącz do grupy energicznych i zaangażowanych osób.
  • Niezbędne narzędzia pracy - zapewniamy wszystkie potrzebne zasoby do wykonywania obowiązków.
  • Pracę w systemie dwóch zmian - 6:00-14:00/9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Zadania na stanowisku:

  • Montaż i instalacja przenośników i systemów przenośnikowych - zajmiesz się kompleksowym montażem naszych systemów.
  • Serwis i naprawa systemów przenośnikowych - bieżące konserwacje oraz usuwanie usterek.
  • Raportowanie z dokonanych napraw - dokumentowanie i raportowanie przeprowadzonych prac.
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych usług - utrzymywanie wysokiego standardu pracy i dotrzymywanie terminów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra kultura techniczna - umiejętność pracy zgodnie z zasadami technicznymi i standardami.
  • Prawo jazdy kat. B - gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego - umiejętność komunikacji w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie techniczne lub absolwenci oraz studenci ostatniego roku (studia zaoczne; wydziały mechaniczne, elektryczne i mechatroniczne) - preferujemy osoby z solidnym zapleczem technicznym.
  • Umiejętności manualne - precyzja i zręczność w pracy.
  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami - praktyczne umiejętności i doświadczenie w obsłudze sprzętu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego - 600 570 957.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Monter linii przenośnikowych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Sobótka, dolnośląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni