Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowa pracowników
  • Pomoc w organizacji i uporządkowaniu teczek osobowych
  • Przygotowywanie umów, porozumień
  • Wydawanie druków, skierowań na badania
  • Kontakt z agencjami pracy
  • Pomoc w płacach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Półroczne doświadczenie w obszarze HR
  • Chęć do dalszej nauki i rozwoju (nie wymagamy specjalistycznego doświadczenia kadrowo-płacowego)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy (terminowość), ustalania priorytetów i konsekwentnego działania

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjne
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet dodatków pozapłacowych

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Moltton

Zabrze, śląskie

Umowa o pracę

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne