Magazynier

Zadania:

  • Wydawanie materiałów z magazynu zgodnie z dokumentacją magazynową,
  • Obsługa programów magazynowych,
  • Przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek,
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
  • Systematyczność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Praca w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, Szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

PLUM Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 7 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie wypoczynku
Parking dla pracowników
Dodatkowe świadczenia socjalne
Program rekomendacji pracowników
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Bony żywieniowe
Możliwość uzyskania uprawnień
Dofinansowanie okularów
Bezpłatny transport pracowniczy