Magazynier - praca od zaraz!

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie do magazynu surowców, materiałów towarów i wyrobów gotowych
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Załadunek spakowanych wyrobów gotowych
  • Wydawanie komponentów na produkcję
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia ciągłości dostaw materiałów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadania aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w zmianowym systemie 4-brygadowym- za dodatkowym wynagrodzeniem
  • Proaktywnego podejścia, dokładności oraz skutecznej organizacji pracy
  • Doświadczenie w sektorze magazynowym będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Wynagrodzenie brutto już od 5500!
  • Stabilnego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję
  • Dodatek za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Dodatkowe nagrody pieniężne z Programu Poleceń
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego oraz pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet szkoleń, rozwijający Twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego
  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, ale także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Final S.A.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

od 5 500 PLN brutto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 3 dni