Magazynier - Praca dla Mężczyzn i Kobiet - Martes Sport

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Мы предлагаем:

  • привлекательную работу в динамично развивающейся современной компании
  • возможность профессионального развития
  • работу на основании трудового договора
  • базовую заработную плату и мотивационную систему премирования
  • пакет дополнительных выгод

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towaru
  • Przyjmowanie dostaw
  • Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Praca w systemie dwuzmianowym (godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00)

Сфера обязанностей:

  • упаковка товаров
  • приемка поставок
  • работы по погрузке и разгрузке товаров
  • поддержание порядка на складе
  • соблюдение норм и стандартов по БГТ
  • работа в двухсменной системе (6:00-14:00; 14:00-22:00)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie

Требования:

  • самоотдача, ответственность, добросовестность
  • умение работать в коллективе
  • приветствуется опыт работы на складе
  • требуются документы на проживание: виза и карта на проживание

W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego magazynu w Mysłowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

В связи с непрерывным развитием компании для работы на нашем складе в Mysłowice, приглашаем кандидатов на должность: Кладовщик - работа для женщин и мужчин - Martes Sport

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

MARTES SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mysłowice, śląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Zniżki na produkty i usługi firmowe
Kawa / herbata
Program emerytalny