Lakiernik przemysłowy

Zadania:

  • Prowadzenie prac antykorozyjnych w warsztacie i na obiektach przemysłowych
  • Wykonywanie obróbki strumieniowo-ściernej
  • Obsługa i malowanie urządzeniami do natrysku bezpowietrznego powłok kompozytowych

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu prac antykorozyjnych
  • Doświadczenie w nakładaniu powłok żywicznych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • Praca na pełny etat w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (7.00-15.00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenia ustalane indywidualnie na podstawie posiadanego doświadczenia, wiedzy technicznej oraz umiejętności
  • Rozbudowany pakiet premii i dodatków do wynagrodzenia
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy - wsparcie ze strony konsultanta Manpower w przygotowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej
  • Szkolenia techniczne w kraju z możliwością uzyskania uprawnień
  • Przestrzeń parkingowa dla zmotoryzowanych pracowników
  • Praca w dogodnej lokalizacji - Katowice Wełnowiec

Oferta dotyczy pracy stałej.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne