Lakiernik proszkowy

Opis stanowiska:

  • Lakierowanie elementów wielkogabarytowych
  • Lakierowanie natryskowe (przy użyciu pistoletu
  • Obsługa narzędzi do lakierowania
  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Dobieranie odpowiednich farb i lakierów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Samochód oraz prawo jazdy mile widziane
  • Znajomość języków obcych mile widziana

Oferujemy:

  • Umowa niemiecka
  • Zakwaterowanie
  • Dieta żywieniowa

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JOB-NOW Sp. z o.o.

Lipsk, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 2 dni