Konsultant SAP FI

Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą w dziedzinie konsultingu, usług technologicznych i transformacji cyfrowej poszukujemy Konsultanta SAP FI, który wesprze globalny zespół we wdrożeniu scentralizowanego systemu finansowo-księgowego.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Lokalizacja:Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków
  • Tryb pracy: Model hybrydowy (40% praca z biura, 60% praca zdalna)
  • Podróże służbowe: 10-20%
  • Długość projektu: Współpraca długofalowa
  • Wymagane języki: Angielski (C1)
  • Rodzaj umowy: B2B

Zakres zadań:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • Projektowanie rozwiązań SAP FI, włączając w to konfigurację systemu zgodnie z wymaganiami klienta
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów systemowych i integracyjnych
  • Wsparcie klienta w procesie wdrażania systemu, m.in. poprzez szkolenie użytkowników końcowych a także wsparcie techniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w jednym z obszarów: FI, AM, TR, FI-CA i CO dla projektów S/4HANA
  • Umiejętność wdrażania i integracji różnych produktów SAP
  • Ukończone projekty roll-out i co najmniej 2 pełne cykle życia projektu
  • Umiejętność dostarczania rozwiązań i usprawnień procesów biznesowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów dla Kluczowych Użytkowników SAP
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie we wdrażaniu funkcji Księgi Głównej
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Komunikatywność oraz analityczne myślenie

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość jednej z branż: Life Science, Logistyki, Energetyki lub FMCG
  • Doświadczenie we wdrażaniu JPK SAFT dla różnych firm
  • Umiejętność kierowania zespołem lub projektem
  • Wdrażanie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz przygotowanie działów księgowych przedsiębiorstw do sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF
  • Praktyczna znajomość polskiej ustawy o rachunkowości

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami SAP w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kara Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Spotkania integracyjne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 25 dni