Kierownik Sklepu

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu.
  • Dbałość o odpowiednie standardy ekspozycji towarów, a także pilnowanie odpowiednich stanów magazynowych.
  • Zarządzanie podległym zespołem.
  • Motywowanie zespołu i dbanie o odpowiednią atmosferę w zespole.
  • Profesjonalne obsługiwanie klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).
  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku w sklepie spożywczym i wiedzy z zakresu handlu detalicznego.
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu.
  • Samodzielność, wysokie zdolności interpersonalne i otwartość na zmiany.
  • Motywacja do pracy i chęć do podejmowania się nowych zadań.
  • Mile widziana wiedza związana z funkcjonowaniem lady mięsnej na sklepie.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • Bardzo dobrą atmosferę.
  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Bakoma Sp z oo

Żary, lubuskie

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne