Kierownik budowy_Niemcy

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i monitorowanie procesu budowy
  • Organizacja i kontrola wykonywania prac zgodnie z projektem
  • Nadzór pracowników, jakości i terminowości prac budowlanych
  • Analiza projektu pod względem optymalizacji kosztów
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Bieżący kontakt i ścisła współpraca z dyrekcją oddziału

Czego oczekujemy

  • Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 (nie wymagany certyfikat)
  • Wykształcenia budowlanego wraz z uprawnieniami
  • Doświadczenia w kierowaniu budowami min 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy stanach surowych, żelbetach w Niemczech
  • Umiejętności negocjacji i podejmowania decyzji
  • Zdolności do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji inwestycji na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • Bezpłatne mieszkanie oraz przejazdy bez dodatkowych obciążeń
  • Dofinansowanie do mieszkania dla osób zamieszkałych w Niemczech
  • Bezpieczeństwo socjalne: pełne ubezpieczenie ZUS w Polsce lub możliwość ubezpieczenia społecznego w Niemczech
  • Dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci oraz okularów korekcyjnych
  • Odzież ochronna, obuwie
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód, laptop, telefon,

W związku z nowymi projektami budowlanymi w Niemczech BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

0 EUR netto

Umowa o pracę

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 20 dni