Kierowca -pracownik ogólnobudowlany

Twoje zadania:

  • Dowóz pracowników i transport sprzętu budowlanego na trasie Rzeszów -Legnica
  • Bieżące zaopatrzenie budowy w materiały budowlane
  • Rozładunek i załadunek materiałów
  • Wsparcie ekipy budowlanej przy pracach ogólnobudowlanych
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Znajomość materiałów budowlanych
  • Praca na budowie w charakterze pomocnik, pracownik budowlany
  • lub w przypadku posiadanych uprawnień praca na maszynach typu ładowarki teleskopowe w Legnicy lub Niemczech

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Fundusz socjalny i inne benefity;
  • Odzież ochronną

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesna firma o dużym potencjale technicznym i osobowym. Od 32 lat zajmujemy się działalnością budowlaną i deweloperską na rynku polskim i europejskim. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Umowa o pracę

Specjalista

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 13 dni