Key Account Manager [POS]

Twoje zadania

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych skierowana na zwiększenie liczby kluczowych klientów
  • Współpraca z działem obsługi klienta, działem księgowości oraz działem ryzyka
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku Firmy w relacjach z klientami i partnerami zewnętrznymi

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży: standów POS lub opakowań, tektury (warunek konieczny)
  • Bardzo dobrej znajomości branży, rynku oraz produktów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawa jazdy kat. B
  • Zdolności negocjacyjnych oraz umiejętności wykorzystania technik sprzedaży
  • Otwartości na nowe doświadczenia i chęci do podejmowania nowych zadań

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy i na stanowisko
  • Rozwój zawodowy i możliwość udziału w szkoleniach
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Grupowe ubezpieczanie na życie dla Ciebie i rodziny
  • Program MultiSport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie do posiłku
  • Imprezy integracyjne

    Masz pytania?
    Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu:
    +48 65 525 90 58 lub +48 517 813 691

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Masz doświadczenie w branży opakowaniowej?
Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim?
Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

WERNER KENKEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O firmie →

Krzycko Wielkie, wielkopolskie

Specjalista

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 16 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Program MultiSport
Pakiet świadczeń socjalnych