Inżynier procesu

Główne zadania:

  • doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego (procesy zgrzewania, zagniatania)
  • nadzór nad kluczowymi wskaźnikami produkcyjnymi (OA, MCT, produktywność)
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • koordynowanie i prezentowanie działań związanych z danym obszarem produkcyjnym
  • rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji
  • uruchamianie produkcji nowych wyrobów
  • udział w projektach automatyzacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (preferowane: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, mechatronika)
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • znajomość narzędzi i technik: FMEA, Control Plan, SMED , Problem solving
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejetności interpersonalne (w tym komunikacyjne)

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (coroczna rewizja wynagrodzeń)
  • atrakcyjny system premiowy (dwie premie w roku, których podstawą jest stawka zasadnicza z umowy - premie uzależnione od wyników finansowych firmy oraz wyników indywidualnych pracownika)
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Lux Med, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta sportowa, nagrody jubileuszowe, fundusz socjalny
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia branżowe, możliwość nauki języka angielskiego, możliwość sfinansowania studiów podyplomowych)
  • elastyczny czas pracy
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie (jako korporacja istniejemy ponad 100 lat, oddział w Polsce istnieje od 20 lat)
  • przyjazną atmosferę w pracy (zgrany zespół, niska rotacja pracowników, imprezy integracyjne)
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu DAICEL który zatrudnia ponad 11 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

DAICEL SAFETY SYSTEMS EUROPE Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 14 dni