FIZJOTERAPEUTA do zespołu wizyt domowych

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie na rzecz NZOZ Creator zabiegów fizjoterapeutycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej dotyczącej obsługiwanych Pacjentów
  • Praca w domu Pacjenta w ramach wizyt domowych

Wymagania

  • Ukończenie licencjackich lub magisterskich studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane 3-letnie  doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie od 5.000 do 10.000 zł brutto/miesięcznie
  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

 O pracodawcy

Jako wiodący na rynku dolnośląskim oraz łódzkim świadczeniodawca usług rehabilitacyjnych, m.in. w zakresie rehabilitacji schorzeń narządów ruchu, kardiologicznej, rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego

Poszukujemy pracowników w Łodzi,  na stanowisko FIZJOTERAPEUTY, do Zespołu Wizyt Domowych

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódź, łódzkie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne