Elektryk (utrzymanie ruchu)

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja i naprawy urządzeń.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii.
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe.
  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia w dziale UR na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP (Grupa 1).
  • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmianowym).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

Dołącz do Polskich Młynów i razem budujmy przyszłość branży młynarskiej.

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, wiodący producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Polskie Młyny S.A.

Teresin, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 5 dni