Elektryk przemyslowy

Zadania

  • Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych
  • Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie
  • Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym
  • Doświadczenie zawodowe
  • Świadectwo ukończenia szkoły
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00- 19,00 €/h Brutto na start
  • Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • Dieta za każdy przepracowany dzień -w roznych wariantach
  • Doplata do wekendowych zjazdow do Polski-80 euro netto
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnione bezplatnie
  • Płatny urlop 25- 30 dni w roku
  • Zaliczki cotygodniowe
  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy
  • Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony -1000€
  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą.

    W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

  • Premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny
  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie

Rübsam Fachkräfte GmbH jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia. W naszych oddziałach oferujemy naszym Pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

RÜBSAM Fachkräfte GmbH

Fulda, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 4 dni