Dietetyk- Praca w szpitalu

Twój zakres obowiązków to:

-planowanie jadłospisów dla grup pacjentów w szpitalach

-kontrola jakości produktów żywnościowych

-nadzór na wyborem i metodami przygotowania potraw na kuchni

-ocena zapotrzebowania na składniki odżywcze

-nadzór nad gospodarką magazynową i zamawianie produktów do produkcji

-współpraca z kierownikiem i personelem kuchni.

Wymagania wobec kandydatów:

-wykształcenia wyższego kierunkowego: dietetyk

-umiejętności obsługi komputera

-doświadczenia na podobnym stanowisku

-odpowiedzialności, zaangażowania

-umiejętności działania na samodzielnym stanowisku pracy

Za wykonaną pracę oferujemy Ci:

-umowę o pracę

-gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10-go dnia kolejnego miesiąca

-możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW, dofinansowania do karty Multisport

-okresowe premie

U nas każdy ma szansę!

Zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

HR For Business, dla swojego klienta - lidera usług cateringu poszukuje osób do pracy w charakterze: DIETETYKA SZPITALNEGO

Lokalizacja: Miechów

Praca w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 10 dni