Data Engineer (Mid./Senior)

Obowiązki:

  • Opracowywanie i rozwój architektury modelu danych w chmurze Azure
  • Wsparcie procesów BI w obszarze Sales/Data Science/kampanii CRM
  • Kontrola procesów zarządzania i weryfikacji jakości danych handlowych
  • Integracja narzędzi analitycznych z innymi wewnętrznymi systemami (na poziomie przepływów danych)
  • Współpraca z działem IT w zakresie tworzenia modelu Customer 360 View

Wymagania:

  • Min. 3 lata (w przypadku Seniora 4-5 lat) doświadczenia w podobnej roli
  • Dobra znajomość języka Python (oraz takich technologii jak Pandas, Pyspark, Numpy itp.)
  • Znajomość dowolnych rozwiązań chmurowych (mile widziany Azure)
  • Znajomość dowolnych narzędzi do raportowania (np. PowerBI, Tableau itp)
  • Doświadczenie w obszarze Spark oraz Databricks
  • Dobra znajomość SQL oraz procesów ETL
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Machine Learning (obejmujące pracę z takimi narzędziami jak m.in. MLFlow, Azure Machine Learning, Tensorflow, Optuna, Pytorch)
  • Eng: min. B2

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Praca na najlepszych narzędziach w obszarze marketing automation, webanalityki, business intelligence oraz w technologiach cloudowych
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: rozwój systemów analitycznych z obszaru BI / CRM / Digital; customer data management
  • Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Wynagrodzenie: 21 000- 28 000 PLN/m-c netto +VAT (B2B). Nie wykluczamy UoP. Stawka uzależniona od doświadczenia danego kandydata

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

21 000 - 28 000 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Ważna jeszcze: 2 dni