Automatyk/Automatyczka

Twoje zadania:

  • będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ruchu, naprawy, remonty i diagnostykę maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich środowiska,
  • analizą i rozwiązywaniem problemów związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi.

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz wykształcenie techniczne (profil elektroniczny, automatyka),
  • masz już doświadczenie na stanowisku automatyk (elektronik),
  • bez problemu odczytujesz dokumentację techniczną,
  • znasz układy automatyki przemysłowej,
  • jesteś gotowy do pracy zmianowej (praca w niedziele, święta, w porze nocnej),
  • posiadasz uprawnienia SEP E1 min. na poziomie obsługi i konserwacji lub gotowość do ich zdobycia - mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med,
  • linię wsparcia psychologicznego,
  • dodatkowe benefity: przedpłacona karta Edenred, karta Multisport, dofinansowanie urlopu pracownika i jego dzieci,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów,
  • karta pracownicza do sieci kin Helios i zniżki do teatrów,
  • dodatkowe dni wolne,
  • pracę w Warszawie, przy ul. Daniszewskiej, na Białołęce.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. 'Gazeta Wyborcza', Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek. Dołącz do zespołu… i twórz razem z nami najbardziej rozpoznawalne marki w kraju.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

AGORA SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne