Koordynator ds. Administracyjnych - Warszawa Bemowo

Zadania:

  • Organizowanie i koordynowanie spotkań Zarządu.
  • Realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem Zarządu.
  • Zarządzanie pracami administracyjnymi i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu.
  • Przygotowanie, redagowanie i uzgadnianie dokumentów i umów.
  • Współdziałanie z kancelariami notarialnymi i prawnymi oraz innymi podmiotami.
  • Kontakt z administracją publiczną.
  • Wsparcie w projektach rekrutacyjnych.
  • Współdziałanie z pracownikami współpracującymi z firmą.
  • Przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, prezentacji.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • Uzupełnianie danych płacowych.
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, wydarzeń branżowych, targów itp.

Oczekujemy:

  • Terminowości i sumiennego wykonywania powierzonych zadań i poleceń przełożonych.
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i najwyższej staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Doskonałej umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy.
  • Doskonałej umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów.
  • Gotowości do (sporadycznych) wyjazdów służbowych.
  • Komunikatywności i umiejętności budowania partnerskich relacji zawodowych.
  • Samodzielności i odpowiedzialności.
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.
  • Chęci i gotowości do podejmowania wyzwań :)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w modelu stacjonarnym w godzinach 7:00-15:00.
  • Różnorodności w zakresie powierzonych obowiązków.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
  • Wyjątkową atmosferę pracy i zespół nietuzinkowych, kreatywnych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Dla Zarządu firmy, która specjalizuje się w produkcji i montażu linii przenośnikowych oraz przenośnikowych systemów transportu wewnętrznego, poszukujemy osoby do roli Asystenta/ki.

Biuro firmy znajduje się w Blizne Łaszczyńskiego niedaleko Warszawy.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 18 dni