Asystent w Dziale Zarządzania Operacjami Oceanicznymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 4600-5000 zł brutto miesięcznie.
  • Możliwość otrzymania premii do 12% podstawy wynagrodzenia.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w krótkim terminie.
  • Preferowani studenci kierunków logistyka, administracja lub pokrewne.
  • Brak wymagań co do doświadczenia zawodowego - szukamy osób chętnych do nauki i rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa procesu ubezpieczenia transportu morskiego.
  • Pozyskiwanie oraz wprowadzanie numerów zwolnień przesłanych przez armatorów do systemów operacyjnych.
  • Realizacja zwolnień kontenerów w systemach portowych.
  • Weryfikacja statusu przesyłek na stronach armatorów i terminali oraz aktualizacja danych w systemie operacyjnym.
  • Analiza dokumentacji związanej z przesyłkami morskimi i ich wprowadzanie do systemu operacyjnego.

Aplikacja: Jeśli oferta spełnia Państwa oczekiwania i są Państwo zainteresowani podjęciem pracy w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej, szukasz pracy pełnej wyzwań oraz chcesz rozwijać się w jednej z wiodących firm branży logistycznej - ta praca jest dla Ciebie!

APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

4 600 - 5 500 PLN brutto

Umowa o pracę

Asystent

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 20 dni