Asystent/asystentka działu eksportu z językiem niemieckim

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych,
  • współpraca z partnerami zagranicznymi,
  • budowanie baz i ich weryfikacja,
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - minimum B2
  • chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę o pracę
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży

Benefity :

  • Elastyczne godziny pracy na zasadzie od poniedziałku do czwartku pracujemy pól godziny dłużej, żeby w piątek skończyć 2 godziny wcześniej
  • Imprezy i wyjazdy firmowe
  • Organizujemy Szkolenia pracowników prowadzane przez firmę szkoleniowo-doradczą
  • Atrakcyjne rabaty na nasze produkty dla pracowników
  • Nagrody - przyznajemy nagrody dla pracowników za najlepsze osiągnięcia

Miejsce pracy : Warszawa, Ursynów ul. Eugeniusza Romera 4B

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LAVA GROUP S.C.

Warszawa, mazowieckie

4 000 - 4 500 PLN netto

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Elastyczny czas pracy
Spotkania integracyjne
Atrakcyjne rabaty na nasze produkty dla pracowników
Nagrody – przyznajemy nagrody dla pracowników za najlepsze osiągnięcia