Analityk Biznesowo - Procesowy

Rozbudowujemy zespół odpowiedzialny projekty wdrożeniowe i poszukujemy Analityka Biznesowo - Procesowego. Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: Prowadzenie analiz biznesowych, wypracowywanie optymalizacji i projektowanie nowych procesów w dużych projektach wdrożeniowych
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Praca zdalna: praca hybrydowa: 1-2 dni w tygodniu w biurze; do negocjacji
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Wynagrodzenie: b2b: 1000 - 1200 PLN/dzień netto; UOP: 11 000 - 15 000 brutto - w zależności od doświadczenia

Zakres zadań:

  • Prowadzenie analiz biznesowych, wypracowywanie optymalizacji i projektowanie nowych procesów w dużych projektach wdrożeniowych (m.in. procesy finansowe, zakupowe, HR)
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne
  • Prowadzenie warsztatów analitycznych oraz definiowanie wymagań biznesowych pod wdrożenie technologiczne
  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie analityczno-procesowym
  • Bezpośrednia współpraca z interesariuszami po stronie biznesu i technologii przy rozwoju ekosystemu finansowo - księgowego
  • Identyfikacja potrzeb, proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz technologicznych, w tym identyfikacja potencjału na automatyzację/ robotyzację/ optymalizację procesów

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Umiejętności analityczne z ukierunkowaniem na pracę na pograniczu biznesu i IT
  • Doświadczenie w zakresie zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych), w tym wielowymiarowej analizy współzależności
  • Doświadczenie w tworzeniu UserStories, Epics i Test scenarios
  • Współpraca zarówno ze stroną biznesową, jak i IT, umiejętność przekładania języka biznesowego na język IT i odwrotnie
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami, szczególnie w obszarze robotyzacji, automatyzacji, digitalizacji i transformacji
  • Doświadczenie zdobyte w projektach doradczych (mile widziane doświadczenie w "Big4" / "MBB")
  • Umiejętność pracy w zespole, jak również w pracy hybrydowej
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

20 000 - 24 000 PLN netto

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie