brygadzista/ brygadzistka zespołu sprzątającego

Zadania do realizacji:

  • praca z zespołem na przydzielonym obszarze, zarządzanie zespołem, przydzielanie zadań, układanie grafików, wsparcie pracowników, wprowadzanie nowych pracowników, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, kontrola wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Książeczka sanepidu

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/w firmie sprzątającej

  • Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wypłatę na czas

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenie stanowiskowe

  • pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu FM w Polsce

  • przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty sportowej: Multisport.