Kierownik Budowy

Zadania:

  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
  • nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych na budowach
  • prowadzenie dokumentacji technicznej budowy
  • odbiór prac z podwykonawcami i klientem
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych
  • zamawianie materiałów oraz koordynacja terminów dostaw
  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
  • współpraca z działem realizacji, projektowym i sprzedaży

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
  • min. 5 lat doświadczenia w nadzorze prac z ramienia generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji kubaturowych
  • umiejętność zarządzania procesem przygotowania i realizacji inwestycji, koordynacji pracy podwykonawców/dostawców
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • umiejętność sporządzania harmonogramów
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji projektowej
  • gotowość do podróży służbowych
  • komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność adaptacji do nowych warunków
  • umiejętność współpracy zespołowej i dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • pracę w trybie hybrydowym oraz świetną lokalizację biura (Rondo ONZ 1),
  • prywatną opiekę medyczną w pakiecie premium
  • dopłatę 50% do karty Multisport
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, warsztaty i wymianę doświadczeń w zespole
  • wiele ciekawych wydarzeń firmowych w tym m.in. możliwość udziału w prestiżowych targach zagranicznych
  • biblioteczkę firmową
  • przyjazne środowisko pracy
  • realny wpływ na sukces firmy

DOM 3E jest spółką budującą domy w ekologicznej technologii SYSTEM 3E. Udało nam się przełamać schematy utrwalone w polskim i światowym budownictwie, tworząc system wznoszenia ścian jednowarstwowych na bazie Elementów 3E z perlitu. Budujemy metodą klik-klik - bez zaprawy, bez docieplenia, bez szkodliwej chemii. Ekologicznie i energooszczędnie. Nasze autorskie rozwiązanie rewolucjonizuje rynek, nadając nowy wymiar budownictwu. W DOM 3E budową zajmujemy się kompleksowo - od A do Z - dbając o najwyższą jakość obsługi naszych klientów.

Aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

DOM 3E SPÓŁKA AKCYJNA

Warszawa, mazowieckie

Ekspert

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 18 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Brak procedur korporacyjnych
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Strefa wypoczynku
Program rekomendacji pracowników
Służbowy samochód do użytku prywatnego