Specjalista ds. marketingu

Twoje zadania:

  • Koordynacja projektów marketingowych firmy oraz akcji promocyjnych wspierających działania sprzedażowe.
  • Tworzenie i zarządzanie materiałami POS.
  • Tworzenie treści reklamowych i materiałów promocyjnych.
  • Udział w tworzeniu projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych: strona internetowa, blog, kampanie mailingowe.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale Marketingu / Trade Marketingu - Twoje wcześniejsze doświadczenie w dziale marketingu lub handlu będzie kluczowe w zrozumieniu naszych potrzeb i efektywnej koordynacji projektów.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Posiadanie wyższego wykształcenia w dziedzinie związanej z marketingiem umożliwi Ci lepsze zrozumienie naszej branży i dostosowanie strategii do naszych potrzeb.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów - Twój talent w prowadzeniu projektów będzie naszym atutem w zapewnieniu skutecznej realizacji naszych celów marketingowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki - Twoja umiejętność organizacji pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki będą kluczowe dla sukcesu naszych projektów.
  • Kreatywność, samodzielność - Twoja kreatywność i umiejętność samodzielnego myślenia pozwolą Ci wyróżnić się w tworzeniu innowacyjnych strategii i materiałów marketingowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint) - Twoja biegła znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela, Worda i PowerPointa, umożliwi Ci skuteczną analizę danych i prezentację wyników projektów.
  • Znajomość języka angielskiego - Twoja znajomość języka umożliwi Ci komunikację z międzynarodowymi partnerami i dostęp do dodatkowych źródeł inspiracji i wiedzy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do pracy - Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia pracy, abyś mógł skutecznie realizować swoje zadania i osiągać zamierzone cele.
  • Wsparcie w okresie adaptacji i po wdrożeniu. Zapewniamy wsparcie i pomoc w okresie adaptacji oraz po wdrożeniu, abyś mógł jak najszybciej poczuć się komfortowo i efektywnie działać w nowym środowisku pracy.
  • Dofinansowanie kart sportowych Multisport.
  • Świadczenia z funduszu socjalnego - Dostępne są świadczenia z funduszu socjalnego, w tym dofinansowanie do urlopu, świąteczne bonusy oraz możliwość skorzystania z pożyczek na preferencyjnych warunkach.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie - Oferujemy grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, które obejmuje także Twoją rodzinę, zapewniając spokój i bezpieczeństwo finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Zajmujemy się rekrutacją stałą dla skandynawskiej firmy należącej do SSAB, która jest dostawcą stalowych produktów i usług budowlanych przeznaczonych do dachów i ścian zrównoważonych budynków.

Z uwagi na rozwój Firmy poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Miejsce pracy: Żyrardów

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 20 dni