Kierownik Logistyki

Zadania:

  • Przygotowywanie umów i kontraktów
  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem rozładunków i załadunków towarów oraz relokacji w magazynie
  • Zapewnienie sprawnego działania magazynu i realizacji celów biznesowych
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacji procesów magazynowych
  • Negocjacje zakupowe
  • Działania administracyjne związane z pracą magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Umiejętności negocjacji, budowania relacji biznesowych oraz pozyskiwania dostawców
  • Znajomości przepisów BHP
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie logistyki lub pokrewne)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na zasadzie: podstawa + premia zależna od wyników
  • Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Współpracę z super ludźmi - wszyscy dbamy o atmosferę panującą w zespołach
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub kontrakt B2B - wszystko zależy od Twoich preferencji
  • Imprezy integracyjne - raz do roku wszyscy się spotykamy i dobrze bawimy

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

HART LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Koszajec, mazowieckie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Brak dress code
Brak procedur korporacyjnych
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Parking dla pracowników